icon_cart

0

koszyk

Zwroty, wymiany, reklamacje !

ZWROT

Jeśli chcesz zwrócić zakupiony w naszym sklepie towar masz na to 14 dni od momentu odebrania paczki. Towar w stanie niezmienionym prosimy odesłać na adres:

KARUSEK.COM.PL
Wyki 5
31-223 Kraków

Skorzystaj z szybkich zwrotów - informacja poniżej!

Do paczki prosimy o dołączenie pisemnej informacji o odstąpieniu od umowy. Formularz odstąpienia znajduje się TUTAJ

SZYBKIE ZWROTY z Paczkomatami Inpost!


Udostępniamy wygodny i szybki sposób zwrotów w naszym sklepie.
Wystarczy kliknąć poniższy link i wypełnić formularz lub skorzystac aplikacji InPost Mobile w której znajduej się zakładka "Zwracam".

SZYBKI ZWROT PACZKOMAT INPOST

Dlaczego warto skorzystać z Szybkich Zwrotów Paczkomatami Inpost?

Łatwo
Nadanie zwrotu sprowadzone do 2 prostych kroków (powyższy link). Wystarczy wypełnić formularz, odebrać mail z instrukcjami i w dowolnym momencie udać się do dowolnego paczkomatu Inpost.

Szybko i bezproblemowo
Dzięki automatyzacji procesu oszczędzasz czas i nerwy, nie musisz nigdzie dzwonić, ani z nikim negocjować warunków zwrotu.

Wygodnie
Po przygotowaniu paczki nie musisz czekać na kuriera. Zabierasz ją ze sobą w drodze do pracy lub szkoły i zostawiasz w dowolnym paczkomacie InPost.

Tanio
Opłata za dokonanie zwrotu to 9,00 zł - zostanie ona odliczona od kwoty, którą zwrócimy Tobie za odesłany towar. Zależy nam na Twojej pełnej satysfakcji.

Bezpiecznie
Wszystkie zwracane przesyłki są ubezpieczone do wartości 1000 zł.

WYMIANA

Można wymienić zakupiony u nas towar na inny, masz taką możliwość przez 14 dni od momentu odebrania paczki. Po prostu zwróć do nas towar który nie spełnia twoich oczekiwań (patrz wyżej ZWROT) i złóż nowe zamówienie.
Jeśli tylko to możliwe skontaktuj się z nami - chętnie doradzimy lub też pomożemy w doborze wymienianego asortymentu. Wszelkie dane kontaktowe znajdziesz tutaj: KONTAKT

 

REKLAMACJA TOWARU

Aby złożyć reklamcję na zakupiony u nas towar należy w pierwszej kolejności wypełnić formularz reklamacji znajdujący się TUTAJ. Reklamowany towar wraz z wypełnionym zgłoszeniem reklamacyjny należy odesłać na adres:

KARUSEK.COM.PL
Wyki 5
31-223 Kraków

 

W razie wszelkich pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu z nami: KONTAKT