karusek

Karlie SPRINGER - Bike Doggy Runner - uchwyt do roweru - bezpieczny spacer z psem na rowerze

cena:

195,00

sztuk:

- +

dostępność:

1-3 dni

kod produktu:

08389

Opis

Komfort jazdy na rowerze i polepszenie bezpieczeństwa przy wykorzystaniu Springera zawdzięczamy czterem podstawowym czynnikom:
1. Obie ręce są przez cały czas na kierownicy.
2. Sprężyna amortyzuje szarpnięcia psa.
3. Pies prowadzony jest delikatnie, ale stanowczo obok roweru i jest zabezpieczony przez ruchem ulicznym, kołami i pedałami.
4. Springer wyposażony jest w specjalnie zakończoną stalową pętlę stanowiącą rodzaj bezpiecznika. Pozwala ona na oswobodzenie psa w przypadku gdy z niewłaściwej strony obiega drzewo lub gdy zahaczy o jakąś przeszkodę. Rozwiazanie to nie jest typowym bezpiecznikiem zrywowym. 

WYKORZYSTANIE
Większość psów uczy się biegać ze Springerem od pierwszej chwili. Po prostu przymocuj psa i wystartuj. Psa można przypinać z lewej lub prawej strony roweru. Jeśli Twój pies nie ma dobrej kondycji lub nie jest przyzwyczajony do wycieczek rowerowych, trening należy rozpocząć od krótkich dystansów i stopniowo je wydłużać. Pozwól psu decydować o długości i tempie wycieczek. Szczególnie ostrożnie należy rozpoczynać treningi z młodymi psami, które nie ukończyły pierwszego roku życia.

UWAGA:
Jazda po bruku lub asfalcie może spowodować ciężkie otarcia łap. Podczas jazdy należy zwracać baczną uwagę na ruch uliczny i innych użytkowników drogi i cały czas pamiętać, że towarzyszy nam pies.

KONSERWACJA
Springer wykonany jest ze stali ocynkowanej i zabezpieczony przed działaniem rdzy. Powinien być regularnie czyszczony i smarowany woskiem.

OFERTA SPECJALNAzobacz więcej

INNI KUPILIzobacz więcej

© 2015 KARUSEK.COM.PL Wszystkie prawa zastrzeżone Ta strona wykorzystuje pliki cookies

Projekt i wykonanie: Brandman

Zrób zakupy za minimum 150zł, a koszty przesyłki pokryjemy my!

Zapisz się do newslettera i zdobądź rabat na pierwsze zakupy.

Otrzymuj oferty promocyjne tylko dla subskrybentów
Szanujemy Twoją prywatność - nie wysyłamy SPAM-u, możesz wypisać się w każdej chwili