icon_cart

0

koszyk
darmowa dostawa w krakowie sklep zoologiczny karma dla psa kota żwirki acana royal canin brit

Szybka dostawa do domu karmy dla psów i kotów na terenie Krakowa – dostawy w czasie Covid-19

Nie chcesz korzystać z kuriera? Obawiasz się odwiedzin w sklepie stacjonarnym? Pamiętaj że na terenie Krakowa nasz sklep zoologiczny karusek.com.pl oferuje dostawę własnym transportem.  Wystarczy podczas składania internetowego zamówienia zaznaczyć opcję wysyłki: „Transport Karusek.com.pl”  Nasz kierowca zawsze wcześniej podejmie próbę kontaktu telefonicznego. Dostawa nigdy Cię nie zaskoczy poza miejscem doręczenia. Wystarczy zrobić zamówienie za minimum 100,00 zł a nasz kurier dostarczy paczkę bezpłatnie pod wskazany adres!

Co zyskujesz zamawiając w naszym sklepie zoologicznym?

  • nasz kurier zawsze przed dostawą podejmie próbę kontaktu telefonicznego!
  • posiadamy mobilny terminal – w przypadku zamówień z pobraniem wystarczy posiadać przy sobie kartę płatniczą
  • ciężka karma dla psa? duża ilość żwirku dla kota? – nie ma problemu: wniesiemy Twoje zamówienie!
  • sklep internetowy  posiada o wiele szerszą ofertę niż sklep stacjonarny – masz dostęp do dużo większego zakresu produktów!
  • w przypadku zakupów za co najmniej 100,00 zł  nie płacisz za dostawę!, jeśli życzysz sobie doręczenia dla zamówienia poniżej tej kwoty – opłata wynosi 15,00zł
  • obawiasz się o zdrowie w czasie epidemii Covid-19? – wystarczy że przekażesz naszemu kurierowi instrukcje pozostawienia paczki np. na wycieraczce lub za bramką domu – dostosujemy się!

Zamów w naszym sklepie zoologicznym:

Dostawę na terenie Krakowa naszym transportem pod drzwi możesz zamówić przez stronę www.karusek.com.pl jak i telefonicznie: 12 416 54 40.  Zapraszamy!